LKJH

Vaše brána do nebes

  

Chcete létat s námi?

 

Slovo našeho předsedy:
 
Podívej se na naše letiště…
Historie našeho letiště je docela dlouhá a složitá. Ale aby vůbec nějaké letiště mohlo vzniknout, tak mimo všechna ta povolení, jednání a domlouvání musí být na samém počátku parta dobrých a hodně zapálených lidí, kteří nedbají překážek, nešetří silami ani časem, a usilují o splnění své vize létat a létat. To létání je hnacím motorem všeho dění.
Ta vize je pro nás všechny stejná. Všichni jsme od jednoho okamžiku posedlí pocitem nespokojenosti že vidíme ten náš svět jen očima pozemšťana. Jsme zasaženi myšlenkou, že dívat se na svět musíme z výšky ! Jenom z výšky je to pěkné ! Jen z výšky je vidět všechno dokola ! Jenom z výšky se může potěšit naše oko a mysl!
Od tohoto okamžiku je všechno zaměřené k okamžiku splnění toho pro nás tak zásadního okamžiku – začít se vznášet, stoupat do výšky a teprve tam, tam nahoře s bušícím srdcem pozorovat všechno to dole - to hezké a malebné, to co vidí jenom ten, kdo dokáže naplnit svou mysl slastným štěstím…
 
Tak to vždycky začíná.
Člověk má svůj sen, svůj cíl, ale pak i svou radost z jeho dosažení. Jsme okouzleni a postiženi zároveň.
Tak proto chodíme na letiště.
 
Proto se pachtíme s překážkami, pořád se něco učíme a staré zapomínáme, divíme se novotám něco kutíme a osvědčené zavrhujeme, stále žasneme nad možnostmi nové techniky a nestíháme….
Ale pak najednou se to stane!
Letadlo se dá do pohybu, rychle se dere kupředu a svět se vzdaluje, zmenšuje a všechny pohledy nabývají na kráse. Vždycky. Na Jaře, v létě i při podzimních slunných dnech, nebo třeba i při jarním tání.
Stojí to za to!
Nedá se to porovnávat s ničím. Je to radost, nadšení a odměna zároveň.
A právě proto můžeš taky přijít. Přijít a vidět jak to všechno funguje, jak věci mají svůj smysl a řád….
Také uvidíš jak s uspokojením z letadla vystoupíme a řekneme bylo to fajn! Tak zas příště…